Opinie Klientów

PIELGRZYMKA DO WŁOCH ŚLADAMI POLSKOŚCI PAŹDZIERNIK 2018

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ  MARZEC 2017


PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ  MARZEC/KWIECIEŃ 2014

 PARAFIA ŚW. KATARZYNY W BĘDZINIE GRODŹCU

DYPLOM PIELGRZYMA JEROZOLIMSKIEGO

 

 

PIELGRZYMKA MEKSYK+KUBA LUTY/MARZEC 2014

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LUTY 2013

 

Relacja z pielgrzymki - więcej...

 

"Z przyjemnością informuję, że uczestniczyłem w pielgrzymce do Ziemi Świętej; Izrael i Egipt. Doskonale zorganizowana przez biuro Traveller z Chrzanowa, współdziałając z parafią Matki Boskiej Różańcowej. Wielość doznań i przeżyć religijnych i poznawczych napawa dumą i satysfakcją. Z tym biurem warto podróżować!"                               Pielgrzym, B.P.

 

 

 

"Program zwiedzania Izraela i Egiptu był bardzo bogaty, niezapomniane widoki i przeżycia. Przepiękne widoki z hoteli, bardzo mila obsługa hotelowa. Super organizacja i przewodnicy. Polecamy wszystkim!"                                                          Pozdrawiamy Aneta K. i Karolina Ł.

 

 

"Pielgrzymka udana pod każdym względem! Polecam! Wszystko co najlepsze. Przewodnicy rewelacyjni. Niezapomniane przeżycia dzięki organizacji biura Traveller."                           Pani Aneta - uczestniczka

 

 

"Od wielu lat korzystam z pomocy biura turystycznego Traveller w organizacji swojego urlopu. W 2013 roku wybrałam z oferty pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zachwyciły mnie nie tylko piękne i uduchowione miejsca ale i perfekcyjna jak zawsze oranizacja imprezy. Z serca polecam!"                                                                                                                       Uczestniczka Marta

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LISTOPAD 2012

 

"Warto było…

Wszystkie pielgrzymki, w których brałem udział wraz z Biurem „TRAVELLER” były fantastycznie przygotowane. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w 2012 roku była jednak wyjątkowa. Wspaniała organizacja, rewelacyjny przewodnik, wyważony program, który dał możliwość spokojnej refleksji, wnikliwego poznania i odpoczynku. Jestem wdzięczny, że mogłem wraz z moimi Parafianami uczestniczyć w tak głęboko przeżytej pielgrzymce. Już przygotowujemy się do następnej, mając nadzieję, że przeżyjemy ją wraz z Biurem TRAVELLER z Chrzanowa"

 

 Ks. Piotr 

 

PIELGRZYMKA DO GROBU BŁ. JANA PAWŁA II - PAŹDZIERNIK 2012 "Miałam okazję uczestniczyć w 7 dniowej pielgrzymce do Włoch (Rzym, Florencja, Padwa, Wenecja) - trasa i cały program wycieczki idealnie opracowany, dużo atrakcji i pięknych miejsc. Profesjonalna organizacja i opieka Pani przewodnik. Jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, którą przekazywała w ciekawy i przyswajalny sposób. Bardzo mili i sympatyczni księża. Z przyjemnością wspominam ten wyjazd i polecam każdemu !!!"

 

Anna G.

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LISTOPAD 2011 "Byłam uczestniczką pielgrzymki zorganizowanej przez Biuro Turystyczne Traveller. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Ziemi Świętej i Kairze. Według mnie biuro jest godne polecenia innym ze względu na bardzo dobrą organizację wyjazdów, miłą obsługę jak i atrakcyjność zwiedzanych miejsc w przystępnej cenie."

uczestniczka Anna

 

BEATYFIKACJA SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II - KWIECIEŃ/MAJ 2011 "W dniach od 27.IV. do 03.V. miała miejsce pielgrzymka z naszej parafii do Włoch. Głównym celem naszego wyjazdu była oczywiście beatyfikacja Jana Pawła II, w której uczestniczyliśmy będąc na Placu św. Piotra, przeżycia z tego dnia są nie zapomniane. Przed dniem beatyfikacji i po niej zwiedzaliśmy ciekawe miejsca chcąc poznać przy tym trochę historii i kultury tamtej części Europy. W tym pielgrzymowaniu towarzyszyło nam biuro podróży Traveller z Chrzanowa. Muszę dodać, że nie pierwszy raz nasza parafia pielgrzymowała z tym biurem. Wszystko było dopracowane i dograne organizacyjnie w stopniu naprawdę wzorowym. Byłem bardzo miłe zaskoczony, bo trochę z różnymi biurami jeździłem. Jeśli ktoś planuje pielgrzymkę i zastanawia się nad tym czy warto wybrać to biuro - to ze swej strony gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z ich usług. Są profesjonalistami w tym co robią. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności."

 

Ks. Krzysztof

 

PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ Z GUADELUPE - MESKYK + KUBA - STYCZEŃ 2011

Pielgrzymka do Meksyku to spotkanie z historią Indian, Azteków, to intensywne doświadczenie maryjnej pobożności, i spotkanie z kulturą, z której pobożność ta wyrosła. Doskonała organizacja przez Biuro Traveller pozwoliła i pozwala skoncentrować się na tym, aby czerpać z tego skarbca zabytków, obrzędów i świadectw historii. Program pielgrzymki pozwala podziwiać piękno Meksyku, wczuć się w historię Indian, zachwycić się ich religijnością i wiarą.                                                                                                                                                                                             ks. Józef

 

PIELGRZYMKA DO OJCA PIO I ŚW. ROZALII (Z SYCYLIĄ)  - PAŹDZIERNIK 2010

 "Gorąco polecam biuro turystyczne Traveller z Chrzanowa, z którym miałam przyjemność w ubiegłym roku wyjechać na pielgrzymkę do Włoch i na Sycylię. Program wyjazdu był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Trafił do gustu i wybrednego i uważnego uczestnika. Chciałam zobaczyć wszystko to, co było w programie i się nie rozczarowałam do tego stopnia, że w tym roku wybieram się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej."

 

Agnieszka

PIELGRZYMKA DO OJCA PIO - GRÓB OJCA ŚWIĘTEGO - CAŁUN TURYŃSKI - KWIECIEŃ 2010  

"Pielgrzymkę zorganizowało chrzanowskie biuro Traveller wraz z naszą parafią i tutaj pragnę serdecznie podziękować p. Barbarze Zwijacz, właścicielce biura, za wspaniałą organizację, towarzyszenie nam w pielgrzymowaniu i pełnienie funkcji przewodnika. Myślę, co z resztą dało się odczuć i w drodze i w momencie powrotu, że wyrażam wdzięczność wszystkich Pielgrzymów."

Ks.Grzegorz


PIELGRZYMKA DO GROBU OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II - KWIECIEŃ 2010

 "W dniach 22 -29 kwietnia 2010r. parafia Niep. Serca NMP w Sierszy odbyła pielgrzymkę do grobu Sługi Bożego Jana Pawła II do Rzymu. Pilotem i przewodnikiem była Pani Barbara Zwijacz z biura podróży Traveller z Chrzanowa. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki na czele ze mną jako głównym organizatorem byliśmy bardzo zadowoleni z poziomu organizacyjnego i wysokiej klasy umiejętności oraz doświadczenia z którym się dzieliła w naszej grupie. Mogliśmy spokojnie realizować wszystkie punkty pielgrzymki dzięki wcześniejszym rezerwacjom w hotelach, kościołach i innych miejscach zwiedzania. Jej znajomość języka włoskiego, historii, kultury, obyczajów tego kraju, dają duży komfort i satysfakcję, że poznaje się tak dużo jak to tylko jest możliwe w tak krótkim czasie. Jeżeli kiedyś będzie jeszcze okazja organizować pielgrzymkę, to nie mam wątpliwości jaką firmę wybrać i kogo wziąć za przewodnika. Firma na czele z Panią Basią zasługuje na wielkie słowa uznania i należnego wzięcia na rynku turystyczno ? pielgrzymkowym. Życzymy dalszego powodzenia ofiarnej działalności." Szczęść Boże!

Ks. Stanisław Krzysik - proboszcz parafii Siersza"Pozdrowienia dla wszystkich pracowiników tego biura. Dziękuję za piekno Italii, które mogłem dzięki Wam zobaczyć, a byłem już z tym biurem wiele razy, miedzy innymi w Anglii, Irlandii, w Meksyku. Zawsze były to udane podróże i pielgrzymki. Mam nadzieję, że teraz na przełomie sierpnia i września uda się zorganizować pielgrzymkę do bł. Jana Pawła II."

Pozdrawiam i Szczęść Boże. ks. Józef.

 

PODRÓŻ POŚLUBNA - PAŹDZIERNIK 2012 -  EGIPT - SHARM EL SHEIKH 

 

 
Wymarzona podróż poślubna tylko z biurem   
 Traveller!!! :-) począwszy od profesjonalnej  
 pomocy w wyborze wycieczki, szybkie, łatwe i  
 przyjemne załatwienie formalności, po miły        kontakt  z biurem przez cały pobyt, w razie  jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Wspaniale  spędziliśmy nasz honeymoon w cudownym miejscu  - bardzo ładnym, czystym hotelu z przemiłą  obsługą. 
 Wszystkim polecamy wakacje i wycieczki pod  okiem biura Traveller ! 
                                                            Iza i Łukasz             

_____________________________________________________________

MAJ/CZERWIEC 2013 - EGIPT - SHARM EL SHEIKH 

Byliśmy na  wczasach /pobyt 14 dniowy/ na przełomie maja i czerwca.Na miejscu w hotelu już w pierwszym dniu spotkaliśmy się z miłą obsługą hotelu,smacznymi posiłkami oraz różnymi atrakcjami organizowanymi przez dyrekcję hotelu. Bardzo miło wspominamy Pana dyrektora Asima,który wprowadził nas we wszystkie atrakcje hotelowe,z których mogliśmy korzystać na co dzień,piękne baseny koło hotelu,plaża niedaleko hotelu,różnego rodzaju animacje, występy,miłe wieczory przy muzyce. W hotelu był bardzo miły przewodnik pan Adam,który proponował nam niezapomniane wycieczki do Klasztoru św.Katarzyny, Góra Synaj, przelot balonem, podziwialiśmy piękne rafy koralowe itp. Jednym słowem było wspaniale,chcielibyśmy jeszcze kiedys tam wrócic i zachęcic inne osoby do wyjazdu z tym biurem,z którym czuliśmy się bezpiecznie, fachowo obsłużeni i wszystko było doskonale zorganizowane.

 

Pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniały wypoczynek  

                                                                                                             Ewa

____________________________________________________________

ZIMA 2013 - LUTY - EGIPT - SHARM EL SHEIKH 

Z biurem Traveller miałam przyjemność podróżować
w lutym 2013 podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej. Hotel rewelacyjnie położony, bardzo miła i sympatyczna obsługa, pokoje dobrze wyposażone, jedzenia aż za dużo. Pierwszy raz na plażę wybrałam się darmowym busem, następnym razem busa zamieniłam na przyjemne spacery - plaża znajduje się blisko hotelu. Na wielki plus lokalizacja hotelu w samym centrum Naama Bay! Wystarczy zejść po schodkach by znaleźć się pośród licznych sklepów, restauracji.... Polecam wyjazdy z biurem Traveller !  
                                                                   Gienia
           

_____________________________________________________________

ZIMA 2013 - LUTY - EGIPT - SHARM EL SHEIKH 

Podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej miałem okazję     na chwile wypoczynku w bardzo dobrym 4* hotelu w Egipcie - Sharm El Sheikh, wygodnym i urokliwym miejscu, usytuowanym tuż nad brzegiem Morza Czerwonego. Wszędzie blisko, wyżywienie bez zarzutu. Szczerze polecam!

                                            Pielgrzym, B.P.

                                                

______________________________________________________________________

ZIMA 2013 - LUTY - EGIPT - SHARM EL SHEIKH

Niezapomniane widoki i przeżycia.                  
Super obsługa hotelowa.
Polecamy! 
                                         Aneta i Karolina   

________________________________________________________________________

RODZINNE WCZASY - LIPIEC 2013 - WŁOCHY - CESENATICO  

Polecamy wyjazdy z biurem Traveller! Hotel wybrany przez biuro zagwarantował nam: miłą obsługę, bardzo smaczne jedzenie, obfite i różnorodne. Hotel czysty i zadbany, pełen rodzin z dziećmi. Bezpiecznie i bardzo wygodnie. W pobliżu park z wesołym miasteczkiem, wypożyczalnia rowerów na kilka osób i inne atrakcje. Spędziliśmy bardzo miło ten czas zwiedzając je albo relaksując się na pieknej plaży i basenie położonych niedaleko od hotelu. Dziękujemy i pozdrawiamy Traveller!

Monika z rodziną

       

__________________________________________________________

RODZINNE WCZASY - LIPIEC 2013 -  WŁOCHY - CESENATICO 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Miasteczko śliczne, bardzo dobre jedzonko i co najważniejsze przesympatyczni i bardzo ciepli ludzie z obsługi hotelu. Szczerze będziemy polecać znajomym.
 
Bardzo dziękujemy!!!!!

                                                                                                                    Justyna
____________________________________________________________________

RODZINNE WCZASY - LIPIEC 2013 -  WŁOCHY - CESENATICO

Pobyt w Hotelu z oferty biura Traveller - super, rodzinna atmosfera, przyjazna obsługa, serdeczni ludzie i dobre jedzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy już naszym znajomym.

                                                                                                                     Agnieszka

 

Biuro Podróży 1997


Relacje z naszych podróży

       Wspomnienia z Izraela i Egiptu

      
więcej...