Pielgrzymki


PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ  MARZEC 2017

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ  MARZEC/KWIECIEŃ 2014


PARAFIA ŚW. KATARZYNY W BĘDZINIE GRODŹCU

DYPLOM PIELGRZYMA JEROZOLIMSKIEGO

PIELGRZYMKA MEKSYK+KUBA LUTY/MARZEC 2014

opinia -> TUTAJ KLIKNIJ

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LUTY 2013

Relacja z pielgrzymki - więcej...

"Z przyjemnością informuję, że uczestniczyłem w pielgrzymce do Ziemi Świętej; Izrael i Egipt. Doskonale zorganizowana przez biuro Traveller z Chrzanowa, współdziałając z parafią Matki Boskiej Różańcowej. Wielość doznań i przeżyć religijnych i poznawczych napawa dumą i satysfakcją.
Z tym biurem warto podróżować!"                               Pielgrzym, B.P.

 

"Program zwiedzania Izraela i Egiptu był bardzo bogaty, niezapomniane widoki i przeżycia. Przepiękne widoki z hoteli, bardzo mila obsługa hotelowa. Super organizacja i przewodnicy. Polecamy wszystkim!"                                                          Pozdrawiamy Aneta K. i Karolina Ł.


"Pielgrzymka udana pod każdym względem! Polecam! Wszystko co najlepsze. Przewodnicy rewelacyjni. Niezapomniane przeżycia dzięki organizacji biura Traveller."                           Pani Aneta - uczestniczka


"Od wielu lat korzystam z pomocy biura turystycznego Traveller w organizacji swojego urlopu. W 2013 roku wybrałam z oferty pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zachwyciły mnie nie tylko piękne i uduchowione miejsca ale i perfekcyjna jak zawsze oranizacja imprezy. Z serca polecam!"                                                                                                                       Uczestniczka Marta

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LISTOPAD 2012

"Warto było…

 

Wszystkie pielgrzymki, w których brałem udział wraz z Biurem „TRAVELLER” były fantastycznie przygotowane. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w 2012 roku była jednak wyjątkowa. Wspaniała organizacja, rewelacyjny przewodnik, wyważony program, który dał możliwość spokojnej refleksji, wnikliwego poznania i odpoczynku. Jestem wdzięczny, że mogłem wraz z moimi Parafianami uczestniczyć w tak głęboko przeżytej pielgrzymce. Już przygotowujemy się do następnej, mając nadzieję, że przeżyjemy ją wraz z Biurem TRAVELLER z Chrzanowa"

 Ks. Piotr 


PIELGRZYMKA DO GROBU BŁ. JANA PAWŁA II - PAŹDZIERNIK 2012
"Miałam okazję uczestniczyć w 7 dniowej pielgrzymce do Włoch (Rzym, Florencja, Padwa, Wenecja) - trasa i cały program wycieczki idealnie opracowany, dużo atrakcji i pięknych miejsc. Profesjonalna organizacja i opieka Pani przewodnik. Jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, którą przekazywała w ciekawy i przyswajalny sposób. Bardzo mili i sympatyczni księża. Z przyjemnością wspominam ten wyjazd i polecam każdemu !!!"

Anna G.


PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ + EGIPT - LISTOPAD 2011
"Byłam uczestniczką pielgrzymki zorganizowanej przez Biuro Turystyczne Traveller. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Ziemi Świętej i Kairze. Według mnie biuro jest godne polecenia innym ze względu na bardzo dobrą organizację wyjazdów, miłą obsługę jak i atrakcyjność zwiedzanych miejsc w przystępnej cenie."

uczestniczka Anna


BEATYFIKACJA SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II - KWIECIEŃ/MAJ 2011
"W dniach od 27.IV. do 03.V. miała miejsce pielgrzymka z naszej parafii do Włoch. Głównym celem naszego wyjazdu była oczywiście beatyfikacja Jana Pawła II, w której uczestniczyliśmy będąc na Placu św. Piotra, przeżycia z tego dnia są nie zapomniane. Przed dniem beatyfikacji i po niej zwiedzaliśmy ciekawe miejsca chcąc poznać przy tym trochę historii i kultury tamtej części Europy. W tym pielgrzymowaniu towarzyszyło nam biuro podróży Traveller z Chrzanowa. Muszę dodać, że nie pierwszy raz nasza parafia pielgrzymowała z tym biurem. Wszystko było dopracowane i dograne organizacyjnie w stopniu naprawdę wzorowym. Byłem bardzo miłe zaskoczony, bo trochę z różnymi biurami jeździłem. Jeśli ktoś planuje pielgrzymkę i zastanawia się nad tym czy warto wybrać to biuro - to ze swej strony gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z ich usług. Są profesjonalistami w tym co robią. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności."

Ks. Krzysztof

PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ Z GUADELUPE - MESKYK + KUBA - STYCZEŃ 2011

 

Pielgrzymka do Meksyku to spotkanie z historią Indian, Azteków, to intensywne doświadczenie maryjnej pobożności, i spotkanie z kulturą, z której pobożność ta wyrosła. Doskonała organizacja przez Biuro Traveller pozwoliła i pozwala skoncentrować się na tym, aby czerpać z tego skarbca zabytków, obrzędów i świadectw historii. Program pielgrzymki pozwala podziwiać piękno Meksyku, wczuć się w historię Indian, zachwycić się ich religijnością i wiarą.
                                                                                                                                                                                            ks. Józef


PIELGRZYMKA DO OJCA PIO I ŚW. ROZALII (Z SYCYLIĄ)  -
PAŹDZIERNIK 2010

"Gorąco polecam biuro turystyczne Traveller z Chrzanowa, z którym miałam przyjemność w ubiegłym roku wyjechać na pielgrzymkę do Włoch i na Sycylię. Program wyjazdu był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Trafił do gustu i wybrednego i uważnego uczestnika. Chciałam zobaczyć wszystko to, co było w programie i się nie rozczarowałam do tego stopnia, że w tym roku wybieram się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej."

Agnieszka

PIELGRZYMKA DO OJCA PIO - GRÓB OJCA ŚWIĘTEGO - CAŁUN TURYŃSKI - KWIECIEŃ 2010
"Pielgrzymkę zorganizowało chrzanowskie biuro Traveller wraz z naszą parafią i tutaj pragnę serdecznie podziękować p. Barbarze Zwijacz, właścicielce biura, za wspaniałą organizację, towarzyszenie nam w pielgrzymowaniu i pełnienie funkcji przewodnika. Myślę, co z resztą dało się odczuć i w drodze i w momencie powrotu, że wyrażam wdzięczność wszystkich Pielgrzymów."

Ks.Grzegorz


PIELGRZYMKA DO GROBU OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II - KWIECIEŃ 2010
"W dniach 22 -29 kwietnia 2010r. parafia Niep. Serca NMP w Sierszy odbyła pielgrzymkę do grobu Sługi Bożego Jana Pawła II do Rzymu. Pilotem i przewodnikiem była Pani Barbara Zwijacz z biura podróży Traveller z Chrzanowa. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki na czele ze mną jako głównym organizatorem byliśmy bardzo zadowoleni z poziomu organizacyjnego i wysokiej klasy umiejętności oraz doświadczenia z którym się dzieliła w naszej grupie. Mogliśmy spokojnie realizować wszystkie punkty pielgrzymki dzięki wcześniejszym rezerwacjom w hotelach, kościołach i innych miejscach zwiedzania. Jej znajomość języka włoskiego, historii, kultury, obyczajów tego kraju, dają duży komfort i satysfakcję, że poznaje się tak dużo jak to tylko jest możliwe w tak krótkim czasie. Jeżeli kiedyś będzie jeszcze okazja organizować pielgrzymkę, to nie mam wątpliwości jaką firmę wybrać i kogo wziąć za przewodnika. Firma na czele z Panią Basią zasługuje na wielkie słowa uznania i należnego wzięcia na rynku turystyczno ? pielgrzymkowym. Życzymy dalszego powodzenia ofiarnej działalności."

Szczęść Boże!

Ks. Stanisław Krzysik - proboszcz parafii Siersza


"Pozdrowienia dla wszystkich pracowiników tego biura. Dziękuję za piekno Italii, które mogłem dzięki Wam zobaczyć, a byłem już z tym biurem wiele razy, miedzy innymi w Anglii, Irlandii, w Meksyku. Zawsze były to udane podróże i pielgrzymki. Mam nadzieję, że teraz na przełomie sierpnia i września uda się zorganizować pielgrzymkę do bł. Jana Pawła II."

Pozdrawiam i Szczęść Boże. ks. Józef.

 

Biuro Podróży 1997


Relacje z naszych podróży

       Wspomnienia z Izraela i Egiptu

      
więcej...