Rzym II

RZYM - WŁOSKI WEEKEND


PROGRAM:

DZIEŃ 1
Zbiórka na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach, odprawa i przelot do RZYMU. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zwiedzanie Starego Rzymu: Forum Romanum, Koloseum, Panteon. Nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Zwiedzanie RZYMU: Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska, Bazylika św. Piotra, nawiedzenie grobu Jana Pawła II. Czas wolny. Spacer po Rzymie barokowym - przejście przez najpiękniejsze place Rzymu; Plac Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, przejście słynną ulicą Condotti, przejście i spacer po ogrodach Willa Borghese. Dla chętnych nocny spacer po Zatybrzu, typowej dla Rzymu dzielnicy, pełnej restauracji i barów. Nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Zwiedzanie RZYMU: Bazylika św. Pawła za Murami. Przejazd do WATYKANU. Dla chętnych udział w modlitwie Anioł Pański. Przejazd na Lateran, zwiedzanie Bazyliki św. Jana, Święte Schody, następnie przejazd do Katakumb św. Kaliksta, zwiedzanie. W drodze powrotnej Bazylika Matki Bożej Większej. Nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Przejazd na lotnisko, odprawa i wylot do Polski.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

UWAGA !!!
Dla grup zorganizowanych min. 25 osób, możliwość wylotu z następujących lotnisk : WARSZAWA, GDAŃSK, POZNAŃ.


ŚWIADCZENIA:

- Przelot do/z Rzymu
- 3 noclegi w przyjemnym 2* hotelu w Rzymie, oddalonym o 300 m od
  głównego dworca Termini, pokoje 2-3 os. z łazienką, klimatyzacją.

- 3 śniadania w formie obfitego bufetu

- opłaty lotniskowe

- opieka doświadczonego pilota/przewodnika

- ubezpieczenie KL/NW


* Dodatkowo płatne w Rzymie:
- 85 Euro przeznaczone na transfery lotnisko-hotel-lotnisko, miejscowego
  przewodnika, bilety komunikacji miejskiej, bilety wstępu do zwiedzanych
  obiektów (Muzea Watykańskie, Koloseum, Forum Romanum, Palatyn).

- 2 Euro/doba - opłata administracyjna płatna w hotelu


Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej propozycji poznania Wiecznego Miasta. W korzystnej cenie perfekcyjnie ułożny program zwiedzania. Pilot, który będzie Państwu towarzyszył od momentu wylotu z Polski, posiada wieloletnie doświadczenie, ze specjalizacją: Włochy. Jego znajomość języka oraz mentalności włoskiej będą z pewnością pomocne w realizacji programu. Dodatkowo będziemy korzystać z usług przewodników miejskich. Zakwaterowanie w hotelu 2* zapewniającym jednak wszystkie udogodnienia niezbędne do przyjemnego pobytu w Rzymie (pokoje gustownie urządzone, z łazienkami i klimatyzacją, telefonem, bardzo miła i dyspozycjna obsługa). Z pewnością w czasie zwiedzania pilot wygospodaruje dla Państwa czas na krótki shopping, w mieście słynącym z mnóstwa sklepów "alla moda". Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania realizując "Wasz samolotowy weekend" w Rzymie.

 

Biuro Podróży 1997


Relacje z naszych podróży

       Wspomnienia z Izraela i Egiptu

      
więcej...