Paryż

                PARYŻ (5 DNI) 

paryz.jpeg (1000×667)
                              

PROGRAM:

DZIEŃ 1 
Wyjazd wg. rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Niemcy do Francji .

DZIEŃ 2 
przyjazd do Paryża w godzinach rannych, zwiedzanie centrum historycznego Paryża, La Cité – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle , dzielnica łacińska - Ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon - miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji, Sorbona, spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru – dawnego pałacu królewskiego, obecnie muzeum sztuki – jedno z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie.
Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3 
śniadanie, następnie dalsze zwiedzanie Paryża, min. Muzeum Perfum, Opera Garnier, spacer do Placu Vendome. Przejazd na Plac Pigalle, zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur, Plac du Tertre, czas wolny, spacer wieczorny po wzgórzu Montmartre z malownicza panoramą Paryża. Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4 
Śniadanie. Przejazd pod Łuk Triumfalny możliwość wejścia na Łuk (panorama Paryża) i spacer po Champs Elysees reprezentacyjnej paryskiej alei , Pałac Invalidów z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffela, czas wolny. Dla chętnych rejs po Sekwanie.
Przejazd do La Défense – najnowocześniejszej dzielnicy Paryża z Grande Arche - Łuk Defense), czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną, nocny przejazd przez Niemcy.
 
DZIEŃ 5
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych .

Kolejność zwiedzania może ulec zmianieŚWIADCZENIA:

- transport lux autokarem
- 2 noclegi w hotelu ***
- 2 śniadania
- opieka doświadczonego pilota/przewodnika
- ubezpieczenie KL/NW


* Dodatkowo płatne 
-  ok. 90 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. 

 

Biuro Podróży 1997


Relacje z naszych podróży

       Wspomnienia z Izraela i Egiptu

      
więcej...