Neapol – Pompeje – Capri – Rzym – Watykan


DZIEŃ 1
Przelot do Neapolu. Zwiedzanie Pompei- starożytnego miasta zasypanego popiłem po erupcji Wezuwiusz w 79roku., Bazyliki Królowej Różańca Świętego w Pompei . Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do centrum miasta . Pałac Królewski, Teatr San Carlo, plac Plebiscytu, Galeria Umberta, spacer przez serce starego miasta uliczkami przy których podziwiać można charakterystyczne sklepiki z szopkami , najważniejsze kościoły : św. Januarego, Jezusa czy św. Klary, czas wolny na delektowanie się kawą czy pizzą neapoletańską. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wycieczka na urokliwą WYSPĘ CAPRI – jedna z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych wysp we Włoszech- możliwość kąpieli. Obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do WATYKANU, Muzea Watykańskie – jedne z najsłynniejszych i najbogatszych muzeów na świecie, plac i Bazylika Św. Piotra ,czas wolny Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Spacer po antycznym RZYMIE –  najpiękniejsze muzeum  „a cielo aperto” -pod gołym niebem – Koloseum , Forum Romanum, / z zewnątrz/, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon a następnie barokowy Rzym – przepiękne place , fontanny : Plac Navona, Fontanna di Trevi, schody Hiszpańskie. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6
Śniadanie. Transfer na lotnisko .Wylot do Polski.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie!

– Przeloty samolotem

– noclegi w hotelach ***

– śniadania i obiadokolacje

– objazd  wg programu

– bilety wstępu

– wycieczka promowa  na Capri

– opieka doświadczonego pilota/przewodnika

– wszystkie opłaty związane z realizacją programu

– ubezpieczenie KL/NNW

* dodatkowo płatne składki TFG/TFP

* podatki hotelowe płatne

na miejscu ok 12 euro