San Giovanni Rotondo – Monte Sant Angelo Pietralcina – Matera -Bari-Alberobello

Neapol – Pompeje

Capri – Amalfi


Kolejność zwiedzania może ulec zmianie!

DZIEŃ 1:
Wylot do Bari, po przylocie przejazd do centrum miasta zwiedzanie zabytkowej części: Bazylika św. Mikołaja, zamek z okresu Fryderyka II, Katedra, spacer urokliwym nadbrzeżem. Przejazd do hotelu.  Obiadokolacja i nocleg.                           

DZIEŃ 2:Śniadanie. Przejazd do Alberobello- wyjątkowe miejsce wpisane na listę Unesco, miasteczko niewielkich domków z kamienia zwanych trulli z charakterystycznymi stożkowymi  dachami, następnie przejazd do Matery -zwanego skalnym miastem , jego zabytkowa  część usytuowana jest w skałach, zewnętrzna ich część to fasady domów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.                   

DZIEŃ 3: Śniadanie. Przejazd  do jednej z wielu małych miejscowości nadmorskich, wypoczynek na plaży. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4: Śniadanie.Nawiedzanie miejsc związanych z Ojcem Pio: kościół pod wezwaniem Świętego Ojca Pio – miejsca gdzie znajduje się grób świętego oraz Bazylika Matki Bożej Łaskawej.Msza św.Następnie przejazd na  Wzgórze św. Michała Archanioła. Nawiedzenie Groty objawień. Spacer uroczymi uliczkami miasteczka. Obiadokolacja i nocleg.                                               

DZIEŃ 5:Śniadanie. Przejazd do Neapolu -Pompei. Zwiedzanie wykopalisk, pozostałość  po bogatym mieście rzymskim zniszczonym  w 79r erupcją Wezuwiusza. Nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej. Obiadokolacja i nocleg.                                                                                      

DZIEŃ 6: Śniadanie. Całodniowa wycieczka na Capri -jedna z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych wysp we Włoszech oraz do Amalfi -średniowieczna potęga morska. Kolacja.Nocleg.                                                                                                    

 DZIEŃ 7: Śniadanie. Przejazd do Neapolu : spacer po mieście – Teatr San Carlo, plac Plebiscytu, Galeria Umberta, Katedra Św. Januarego, Kościół Jezusa, spacer po słynnej dzielnicy szopek oraz miejsce spoczynku Ojca Dolindo. Kolacja. Nocleg
DZIEŃ 8:
Śniadanie. W zależności od godzin wylotu transfer na lotnisko bądź dodatkowe czas w Neapolu – indywidualny bądź w grupie. Wylot do Polski.

– przelot samolotem na trasie Polska – Włochy – Polska

– objazd komfortowym autokarem
– 7 noclegów w hotelach ***
– śniadania i obiadokolacje /w dniu przylotu i wylotu posiłki uzależnione od godz. wylotu/

– wycieczka promowa na Capri+Amalfii
– opieka polskojęzycznego pilota/przewodnika
– ubezpieczenie KL/NNW

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, system słuchawkowy do         oprowadzania

*opłaty hotelowe ok.12-15euro/os

* dodatkowo płatne składki TFG/TFP