Zaczynamy kolejny, już 24 rok działalności biura.

W tym miejscu chciałabym podziękować bardzo serdecznie wszystkim Klientom, którzy skorzystali z naszych usług a szczególnie tym, którzy wyjechali na organizowane i pilotowane przeze mnie imprezy.

To Wasze podziękowania utrzymują mnie w przekonaniu, że wybór mojego życia zawodowego był trafny mimo trudu i wysiłku, którego ono wymaga.

Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy razem podróżować.
Barbara Zwijacz  właściciel biura

Poniżej jedne z wielu opinii oraz rekomendacji dla naszego biura

Z przyjemnością informuję, że uczestniczyłem w pielgrzymce do Ziemi Świętej; Izrael i Egipt. Doskonale zorganizowana przez biuro Traveller z Chrzanowa, współdziałając z parafią Matki Boskiej Różańcowej. Wielość doznań i przeżyć religijnych i poznawczych napawa dumą i satysfakcją. Z tym biurem warto podróżować.                      
Pielgrzym, B.P.

Program zwiedzania Izraela i Egiptu był bardzo bogaty, niezapomniane widoki i przeżycia. Przepiękne widoki z hoteli, bardzo mila obsługa hotelowa. Super organizacja i przewodnicy. Polecamy wszystkim!                         
Pozdrawiamy Aneta K. i Karolina Ł.

Pielgrzymka udana pod każdym względem! Polecam! Wszystko co najlepsze. Przewodnicy rewelacyjni. Niezapomniane przeżycia dzięki organizacji biura Traveller.        
Pani Aneta – uczestniczka

Od wielu lat korzystam z pomocy biura turystycznego Traveller w organizacji swojego urlopu. W 2013 roku wybrałam z oferty pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zachwyciły mnie nie tylko piękne i uduchowione miejsca ale i perfekcyjna jak zawsze organizacja imprezy. Z serca polecam!                                                                      
Uczestniczka Marta

Warto było…
Wszystkie pielgrzymki, w których brałem udział wraz z Biurem „TRAVELLER” były fantastycznie przygotowane. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w 2012 roku była jednak wyjątkowa. Wspaniała organizacja, rewelacyjny przewodnik, wyważony program, który dał możliwość spokojnej refleksji, wnikliwego poznania i odpoczynku. Jestem wdzięczny, że mogłem wraz z moimi Parafianami uczestniczyć w tak głęboko przeżytej pielgrzymce. Już przygotowujemy się do następnej, mając nadzieję, że przeżyjemy ją wraz z Biurem TRAVELLER z Chrzanowa.
Ks. Piotr

 

Miałam okazję uczestniczyć w 7 dniowej pielgrzymce do Włoch (Rzym, Florencja, Padwa, Wenecja) – trasa i cały program wycieczki idealnie opracowany, dużo atrakcji i pięknych miejsc. Profesjonalna organizacja i opieka Pani przewodnik. Jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, którą przekazywała w ciekawy i przyswajalny sposób. Bardzo mili i sympatyczni księża. Z przyjemnością wspominam ten wyjazd i polecam każdemu !!!
Anna G.

Byłam uczestniczką pielgrzymki zorganizowanej przez Biuro Turystyczne Traveller. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Ziemi Świętej i Kairze. Według mnie biuro jest godne polecenia innym ze względu na bardzo dobrą organizację wyjazdów, miłą obsługę jak i atrakcyjność zwiedzanych miejsc w przystępnej cenie.
uczestniczka Anna

W dniach od 27.IV. do 03.V. miała miejsce pielgrzymka z naszej parafii do Włoch. Głównym celem naszego wyjazdu była oczywiście beatyfikacja Jana Pawła II, w której uczestniczyliśmy będąc na Placu św. Piotra, przeżycia z tego dnia są nie zapomniane. Przed dniem beatyfikacji i po niej zwiedzaliśmy ciekawe miejsca chcąc poznać przy tym trochę historii i kultury tamtej części Europy. W tym pielgrzymowaniu towarzyszyło nam biuro podróży Traveller z Chrzanowa. Muszę dodać, że nie pierwszy raz nasza parafia pielgrzymowała z tym biurem. Wszystko było dopracowane i dograne organizacyjnie w stopniu naprawdę wzorowym. Byłem bardzo miłe zaskoczony, bo trochę z różnymi biurami jeździłem. Jeśli ktoś planuje pielgrzymkę i zastanawia się nad tym czy warto wybrać to biuro – to ze swej strony gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z ich usług. Są profesjonalistami w tym co robią. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności.
Ks. Krzysztof

Pielgrzymka do Meksyku to spotkanie z historią Indian, Azteków, to intensywne doświadczenie maryjnej pobożności, i spotkanie z kulturą, z której pobożność ta wyrosła. Doskonała organizacja przez Biuro Traveller pozwoliła i pozwala skoncentrować się na tym, aby czerpać z tego skarbca zabytków, obrzędów i świadectw historii. Program pielgrzymki pozwala podziwiać piękno Meksyku, wczuć się w historię Indian, zachwycić się ich religijnością i wiarą.
ks. Józef

Gorąco polecam biuro turystyczne Traveller z Chrzanowa, z którym miałam przyjemność w ubiegłym roku wyjechać na pielgrzymkę do Włoch i na Sycylię. Program wyjazdu był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Trafił do gustu i wybrednego i uważnego uczestnika. Chciałam zobaczyć wszystko to, co było w programie i się nie rozczarowałam do tego stopnia, że w tym roku wybieram się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
Agnieszka

Pielgrzymkę zorganizowało chrzanowskie biuro Traveller wraz z naszą parafią i tutaj pragnę serdecznie podziękować p. Barbarze Zwijacz, właścicielce biura, za wspaniałą organizację, towarzyszenie nam w pielgrzymowaniu i pełnienie funkcji przewodnika. Myślę, co z resztą dało się odczuć i w drodze i w momencie powrotu, że wyrażam wdzięczność wszystkich Pielgrzymów.
Ks. Grzegorz

W dniach 22 -29 kwietnia 2010r. parafia Niep. Serca NMP w Sierszy odbyła pielgrzymkę do grobu Sługi Bożego Jana Pawła II do Rzymu. Pilotem i przewodnikiem była Pani Barbara Zwijacz z biura podróży Traveller z Chrzanowa. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki na czele ze mną jako głównym organizatorem byliśmy bardzo zadowoleni z poziomu organizacyjnego i wysokiej klasy umiejętności oraz doświadczenia z którym się dzieliła w naszej grupie. Mogliśmy spokojnie realizować wszystkie punkty pielgrzymki dzięki wcześniejszym rezerwacjom w hotelach, kościołach i innych miejscach zwiedzania. Jej znajomość języka włoskiego, historii, kultury, obyczajów tego kraju, dają duży komfort i satysfakcję, że poznaje się tak dużo jak to tylko jest możliwe w tak krótkim czasie. Jeżeli kiedyś będzie jeszcze okazja organizować pielgrzymkę, to nie mam wątpliwości jaką firmę wybrać i kogo wziąć za przewodnika. Firma na czele z Panią Basią zasługuje na wielkie słowa uznania i należnego wzięcia na rynku turystyczno pielgrzymkowym. Życzymy dalszego powodzenia ofiarnej działalności.
Ks. Stanisław Krzysik – proboszcz parafii Siersza

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników tego biura. Dziękuję za piękno Italii, które mogłem dzięki Wam zobaczyć, a byłem już z tym biurem wiele razy, miedzy innymi w Anglii, Irlandii, w Meksyku. Zawsze były to udane podróże i pielgrzymki. Mam nadzieję, że teraz na przełomie sierpnia i września uda się zorganizować pielgrzymkę do bł. Jana Pawła II.
Pozdrawiam i Szczęść Boże. ks. Józef.