Serdecznie witamy na stronach naszego biura. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną na podstawie wieloletniego doświadczenia w organizowaniu i pilotowaniu wyjazdów pielgrzymkowych, objazdowych oraz pobytowych do najpiękniejszych miejsc Europy i Świata ze szczególnym uwzględnieniem Włoch – kraju, który od ponad 20 lat jest naszą pasją, jak również Meksyku, Izraela, Gruzji, Armenii, Portugali i wielu innych fantastycznych miejsc.

Z pewnością nie musimy Państwa przekonywać do odwiedzania tych miejsc tak bogatych w historię i kulturę, pięknie położonych, oblanych ciepłymi wodami ale możemy zapewnić, że jeżeli skorzystacie z naszej oferty powrócicie do swoich bliskich zadowoleni, chętni do ponownego wyjazdu.

Wszystkie nasze trasy są nam doskonale znane. Znajomość języka oraz mentalności ludzi wśród, których przebywamy pozwoliły nam na stworzenie oferty na dobrym poziomie i na tzw. każdą kieszeń.

Nasze zaangażowanie i pasję skierowaliśmy do klientów, ludzi takich jak my, którzy chcą podróżować wspólnie z innymi poznając różne interesujące miejsca, kładąc zawsze nacisk na jakość wykonywanych usług. Nigdy nie zależało nam na rozgłosie i rozwoju firmy na wielką skalę, wręcz przeciwnie – z roku na rok naszą największą satysfakcją była możliwość łączenia pracy z przyjemnością oraz udane i szczęśliwe powroty, podziękowania zadowolonych Klientów. Niemniej jednak od momentu powstania firmy ciągle rozwijamy się a grono naszych Klientów stale się powiększa.

Biuro podróży Traveller oświadcza, iż posiada odpowiednie zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe do prowadzenia działalności organizatora i pośrednika turystyki na terenie całego świata.

Wszystkie programy wycieczek objazdowych, pielgrzymek i wczasów znajdujące się na stronie www.traveller-it.pl oraz www.pielgrzymujznami.pl są przygotowane i realizowane przez biuro podróży Traveller.

Zapraszamy i życzymy udanego  podróżowania!

Pracownicy Biura Podróży